Zahájení senátní kampaně v Kladně
V úterý 12. května jsem oficiálně zahájil svou kampaň do voleb do Senátu Parlamentu České republiky za volební obvod č. 30 – Kladno.
Děkuji všem, kteří dorazili, za podporu, milá setkání a skvělou atmosféru. Moc si toho vážím.
Velké poděkování patří také hostům a podporovatelům, kteří přišli osobně podpořit zahájení kampaně – předsedovi ODS Martinu Kupkovi, místopředsedovi Poslanecké sněmovny Janu Skopečkovi, 1. místopředsedovi KDU-ČSL Benjaminu Činčilovi, poslanci Vojtěchu Munzarovi, zástupcům Mladé ODS, Mladých konzervativců a dalším hostům.
Během zahájení jsem představil své priority a témata, kterým se chci věnovat.
Po slavnostním zahájení následovala také kontaktní kampaň mezi lidmi. Děkuji za všechna milá setkání, rozhovory, názory i podněty. Právě osobní kontakt je pro mě nejdůležitější.
Moje hodnoty jsou jasné: pracovitost, odpovědnost a slušnost.
Děkuji i za všechny zprávy, podporu a sdílení. Moc mě to těší a dodává energii pokračovat dál.
