Přednáška pro studenty Univerzity třetího věku
Měl jsem možnost přednášet studentům Univerzity třetího věku ve Stochově na téma Jak se změnila škola za posledních 30 let.
A musím říct jedno – byla to skvělá energie.
Společně jsme vzpomínali na školní léta, sdíleli zkušenosti a povídali si o tom, jak dnešní školy, děti i mladá generace fungují. Nechyběl brainstorming, workshopy ani domácí úkol. A zápočet? Ten nakonec získali všichni účastníci.
Moc děkuji za milé setkání, otevřenou diskuzi a skvělou atmosféru. Bylo vidět, že chuť učit se a zajímat se o svět kolem nás rozhodně nemá věkovou hranici.
A upřímně? Takto aktivní, komunikativní a pracovité studentky by si přál každý učitel.
Děkuji za pozvání a těším se na další setkání.
