Logo
  • Petr Paták
  • Blog
  • Evropské hudební fórum poprvé v České republice
  • Evropské hudební fórum poprvé v České republice

    Konzervatoř a střední škola Jana Deyla v Praze hostila historicky první Valnou hromadu Evropské hudební unie (EMU) pořádanou v České republice. Setkání nabídlo inspirativní diskuse o významu a budoucnosti uměleckého vzdělávání.

    Ve čtvrtek večer jsem se zúčastnil historicky první Valné hromady Evropské hudební unie (EMU) a Evropského hudebního fóra pořádané v České republice. Akce se uskutečnila v Konzervatoři a střední škole Jana Deyla v Praze.

    S touto školou jsem již několik let spojen jako člen školské rady za zřizovatele, kterým je MŠMT, a o to více mě těší, že jsem mohl být součástí této významné události.

    Setkání přineslo řadu inspirativních diskusí o budoucnosti uměleckého vzdělávání. Základní umělecké školy mají v našem vzdělávacím systému nezastupitelnou roli – rozvíjejí talent, kreativitu i vztah mladých lidí ke kultuře.

    Děkuji paní ředitelce Mgr. Lustykové, DiS., MBA za pozvání a všem účastníkům za zajímavé debaty.

    Zdroj fotografií: Konzervatoř a střední škola Jana Deyla

    Zůstaňme v kontaktu

    Krátké a přehledné novinky z první ruky