Logo
  • Petr Paták
  • Blog
  • Edufórum v Kladně
  • Edufórum v Kladně

    Ve středu 13. května jsem měl možnost zúčastnit se setkání Edufórum na Gymnáziu Kladno.

    Atmosféra celé akce byla velmi přátelská, otevřená a inspirativní. Bylo příjemné vidět tolik lidí, kterým záleží na vzdělávání, talentovaných mladých lidech a budoucnosti našeho regionu.

    Jsem přesvědčený, že právě podobná setkání mají smysl. Nejen kvůli sdílení zkušeností, ale hlavně proto, že propojují lidi, kteří chtějí posouvat školství i veřejný prostor správným směrem.

    Velké poděkování patří panu řediteli Lukáši Eichenmannovi, který podobné akce pořádá a dlouhodobě usiluje o modernizaci školy. Je vidět, že vedení školy má jasnou vizi a chuť vytvářet kvalitní prostředí pro studenty i učitele.

    Zůstaňme v kontaktu

    Krátké a přehledné novinky z první ruky